לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

כסא רחצה לרחצה בטוחה בגיל השלישי

רחצה ושמירה על היגיינה באופן יומיומי חיוניות לבריאות בכל גיל. אך מה עושים כאשר פעולות פשוטות כמו שטיפת ידיים או שטיפת פנים הופכות קשות ואף בלתי אפשריות? אותן פעולות יומיומיות שגרתיות הדרושות לשמירה על היגיינה הופכות בגיל השלישי בצורה הדרגתית קשות לביצוע ואף בלתי אפשריות לביצוע עצמאי. הבשורה הטובה היא המענה המלא שמציעה חברת כל הנוחות שבעולם לצרכים המיוחדים בגיל השלישי.

בעזרת חברת כל הנוחות שבעולם תצליחו להפוך שוב את הרחצה היומיומית בטיחותית ונוחה. האביזרים הנכונים יאפשרו המשך רחצה עצמאית גם במקרים של חוסר יציבות, חולשת שרירים ומוגבלות תפקודית חלקית. צוות מקצועי, מנוסה ורגיש יסייע לכם בבחירת אביזרי עזר מתאימים לרחצה עצמית או רחצה בעזרת מטפל. כל זאת מתוך מטרה לשמור על כבודו של המטופל ולהקל עליו ככל האפשר מבלי לסכן אותו.

מדוע חשוב לאבזר את חדר הרחצה בהקדם?

חדר הרחצה הוא מקום מסוכן מאוד בעבור מבוגרים בני הגיל השלישי. פציעות קשות רבות מתרחשות כתוצאה מנפילות והחלקות בחדר האמבטיה. מקרים של שברים באגן, שברים בגפיים ופציעות ראש ניתנים למניעה עם אבזור נכון של חדר האמבטיה.

אלו אביזרים דרושים לחדר אמבטיה בטיחותי?

את האביזרים המתאימים ביותר בעבורכם תבחרו בהתאם למבנה חדר הרחצה והיכולת התפקודית של המשתמשים בחדר הרחצה. כך למשל, ישנם אביזרי אמבטיה המיועדים לקשישים עצמאיים הזקוקים לתמיכה קלה בלבד ואביזרים המיועדים לטיפול בקשישים במצב סיעודי.

הפריט שיוכל להפוך את פעולת הרחצה בטיחותית ונוחה בגיל השלישי הוא כסא רחצה לשימוש עצמאי או שימוש בעזרת מטפל. כסא רחצה הוא כסא עם גלגלים או ללא גלגלים אותו מציבים בתוך המקלחון או בתוך האמבטיה. הכיסא מאפשר רחצה מלאה בתנוחת ישיבה ומבטל את סכנת ההחלקה. עם סיום הרחצה ניתן לגלגל את הכיסא אל מחוץ לחדר האמבטיה או אל מחוץ למקלחון.

רחצה עם עזרה:

כל עוד ניתן לבצע רחצה בחדר האמבטיה עם כסא רחצה כדאי לעשות זאת. אל תמהרו לרתק אדם מבוגר במצב סיעודי אל מיטתו כאשר הוא עודו מסוגל להתנייד עם עזרה אל חדר הרחצה. עשו כל מאמץ על מנת לשמור על חווית רחצה נעימה.

logo בניית אתרים