לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

ציוד ואביזרי בטיחות ונוחות לבית,למקלחת ולשירותים

גיל הזהב טומן בחובו הזדמנויות ואפשרויות רבות, לצאת לטיולים, לראות את הנכדים וליהנות מתחביבים. יחד עם זאת  את הגיל השלישי מאפיינים גם  ירידה בתפקוד, ביציבות, בראייה ובריכוז.  קיימים עזרים ואביזרים רבים  המקלים ומשפרים את  איכות החיים  בצורה משמעותית ובדרך המאפשרת שמירה על ניידות ועצמאות.

עזרים אלה מקטינים את הסיכוי לתאונות ולפגיעות ומסייעים מאד בביצוע הפעולות היום-יומיות . ואכן  בתקופה האחרונה פותחו אמצעי מיגון, בטיחות והנגשה חדשים המיועדים לאנשים החווים ירידה בתפקוד או לאנשים עם מוגבלויות פיזיות שונות 

 

תכנון הבית בגיל השלישי:

הגיל השלישי מחייב התייחסות מיוחדת בתכנון והכנת הבית, למצב החדש,תוך התייחסות לאזורי הבית השונים.

המקומות המועדים  ביותר לתאונות ופגיעות הם  חדרי השירותים והאמבטיה, בהם קיימת סביבה רטובה המגדילה משמעותית את הסיכון להחלקה ולמצבים של חוסר יציבות.

ניתן למצוא מגוון מוצרים ואביזרים  למקלחות, לשירותים ולחדרי הבית השונים ובינם:

מוצרי הגבהה: ניתן להשיג מגוון הגבהות  בטיחותיות  לאסלות המאפשרות וישיבה בנוחות מקסימלית

ידיות אחיזה  לאמבטיה  ולשירותים לשיפור  היציבות ומניעת החלקה, ניתן להשיג מגוון  ידיות  בטיחות,  ידיות אחיזה, במידות ובצורות שונות.

כסאות רחצה ומושבים  לאמבטיה :קיים מגוון גדול מאד של כסאות רחצה ומושבי אמבטיה המאפשרים למתקשים בעמידה ממושכת לשבת בנוחות ובבטיחות בחדר הרחצה.

מקלות הליכה: ניתן למצוא מגוון גדול מאד של מקלות הליכה וקביים מסוגים שונים, קיימים מקלות הליכה מחומרים שונים, מקלות הליכה  בעלי בסיס רחב/צר ומקלות מתקפלים.

אביזרים שונים: ניתן להשיג אביזרים שונים המקלים מאד על  הפעולות היום-יומיות: אוגר כביסה, מכפתר כפתורים, גורב גרביים, כף נעליים ומחזיק ספרים  אלה רק חלק קטן מהפתרונות הפשוטים המשפרים מאד את איכות החיים.

כורסאות העמדה וטלוויזיה : ניתן להשיג כורסאות עם מצבי הטיה שונים המאפשרים ישיבה ושכיבה  בתנוחות שונות המאפשרות קריאת ספרים, צפייה בטלוויזיה ומנוחה בנוחות מריבית. ניתן להשיג גם כורסאות הטיה גריאטריות להסעת מטופלים, וכורסאות לדיאליזה המאפשרות ישיבה בנוחות מרבית לאורך זמן.

אנו לשירותכם:

נשמח להיפגש עמכם ולהתאים עבורכם את אביזרי הבטיחות והנוחות תוך התאמה למגבלות לסביבה הפיזית ולצרכים הייחודים שלכם.

ניתן ליצור קשר בטלפון 072-2521212 או במייל shchar.g@gmail.com

 

 

logo בניית אתרים