לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

מוצרי ספיגה למבוגרים ומוצרים נוספים

אין במה להתבייש!

כאשר אדם מגיע למצב בו הוא נזקק לחיתולים, הוא בדרך כלל חש בושה וחוסר אונים. פתאום הוא הופך מאדם עצמאי ומסתדר בכוחות עצמי למישהו שתלוי באחרים וזקוק לעזרתם המלאה. כמו כן רגש הבושה גובר מאד במצב כזה עד שלפעמים אנשים אלה מעדיפים לשבת עם עצמם ולא להחשף לעיני אחרים.


איך אפשר בעזרת חיתולים למבוגרים להתגבר על זה? מה הפתרון?


חיתולים למבוגרים

מוצרי ספיגה למבוגרים ובתוכם חיתולים למבוגרים נועדו להקל על מי שאינו שולט בצרכיו וסובל מדליפת שתן או עשיית צרכים בלתי רצונית. במצב

כזה הם לא יכולים להמשיך לתפקד ולחיות בין אנשים. הבושה ואי הנעימות היא גדולה כשהם חושבים שמישהו יגלה אותם "בקלקלתם" וזה באמת לא נעים.

שלא נדבר על כך שהדבר גורם גם חוסר נוחות מרובה. כאשר סובלים מדליפת צרכים מרגישים חוסר ניקיון, חוסר נעימות ותחושה מאד לא נוחה.

במצבים כאלה הפתרון היחיד הוא להתחיל להשתמש עם מוצרי ספיגה למבוגרים.

מי צריך חיתולים למבוגרים?

חיתולים למבוגרים נועדו למגוון גדול של מצבים, ומתאים להרבה מאד מקרים. זה מתחיל ממצבי מחלה בהם נפגעים השרירים של הסוגרים והם מפסיקים לתפקד או נחלשים לחלוטין ואינם מתפקדים עוד. אדם כזה חייב להצטייד עם חיתולים למבוגרים כדי להמשיך לחיות עם עצמו ובין אנשים.

מצבים שכיחים נוספים הם מצבי זקנה, בהם השרירים נחלשים ואינם מתפקדים כפי שהיו בעבר. פתאום מתחילה דליפה במהלך היום או הלילה. הזקן או הזקנה מרגישים בושה גדולה ממה שקרה לגוף שלהם בבת אחת. או-אז אין להם ברירה אלא להצטייד עם חיתולים למבוגרים שיסייעו להם לשמור על שגרה תקינה.


חברת כל הנוחות שבעולם

בחברת כל הנוחות שבעולם מבינים מאד את צרכי המבוגרים ויודעים מה הכי חשוב להם כשהם נזקקים לכך. משום כך אנו משווקים במיוחד לאנשים נזקקים מוצרי ספיגה למבוגרים בכמות ובאיכות מאד גבוהה. אפשר למצוא אצלנו חיתולים למבוגרים בכל גודל ומידה כדי לאפשר לאדם המשתמש בהם את הנוחות המקסימלית והספיגה המלאה.

מוצרי ספיגה למבוגרים

ניתן להשיג אצלנו את כל המוצרים למי שלא שולט בצרכיו:

  • ·  סופגנים
  • ·  פדים
  • ·  חיתולים בכל המידות
  • ·  אביזרים משלימים.

כל הנוחות שבעולם מעניקה למבוגר איכות חיים טובה יותר, שקט ובטחון עצמי!  


 


 


 


 

 

 


logo בניית אתרים