לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

מחירים של כסאות גלגלים – איפה כדאי לקנות?

לקראת השימוש הראשוני בכיסאות גלגלים מתעוררות הרבה מאוד שאלות. הצוות המקצועי של חברת כל הנוחות שבעולם ישמח לתת לכם שירות, ללוות אתכם בתהליך וגם להמליץ על מוצרי עזר משלימים העונים לצרכים של בני הגיל השלישי. כסאות גלגלים וכל ציוד אחר לטיפול במבוגרים כדאי יהיה לרכוש אל מול גורם מקצועי ומנוסה. הצוות המקצועי שלנו יודע איך לאתר בעבורכם את המוצרים המתאימים ביותר לצרכים ולציפיות שלכם ושל המשפחה. עשו לכם הרגל לקנות רק אצל המקצוענים, כך תוכלו אתם לישון בשקט בידיעה שרכשתם מוצר איכותי עם אחריות מלאה.

כסאות גלגלים ממונעים מומלצים בעבור מבוגרים המתקשים ללכת, מתקשים לשמור על יציבות ולעתים גם מתקשים לשבת. הכסאות הממונעים מופעלים בקלות בעזרת לחיצת כפתור. הם מתאימים במקרים של חולשה בגפיים העליונות. כאשר מבצעים השוואה בין כיסאות הגלגלים הישנים הדורשים הפעלה ידנית לבין הדגמים הממונעים החדשים, מגלים פער משמעותי. שימוש בכסאות גלגלים בעידן המודרני הפך הרבה יותר פשוט, נוח, יעיל, מהיר ובטיחותי.

מדוע חשוב להשקיע בכיסא איכותי?

כסאות גלגלים איכותיים עתידים ללוות אתכם למשך תקופה ארוכה. ככל שנעשה שימוש ממושך יותר בכל יום בכיסא כך נכון יהיה לבחור בדגם נוח ואיכותי. ההשקעה שלכם בקניית דגם איכותית תשפיע באופן ישיר על איכות החיים של המשתמש בכיסא.

דגמים של כסאות גלגלים שכדאי להכיר

עשרות דגמים מוצגים היום במתכונת של שלם וקח או במתכונת של התאמה אישית. בעבור כל אחד ואחת ישנו כיסא גלגלים מתאים ונוח. כל שעליכם לעשות הוא להגיע אלינו, להתרשם מהמלאי, להתנסות, לשאול ולבחור את הדגם המתאים לכם ביותר.

קיימים 4 דגמים עיקריים של כסאות גלגלים:

  1. כסא ממונע המאפשר ניידות מקסימלית ומיועד למבוגרים עצמאיים.
  2. כסא עם הנעה ידנית המאפשר תנועה עצמאית של המשתמש בו.
  3. כסא גלגלים הדורש מלווה בכדי להתנייד. כסאות אלו מתאימים למבוגרים בעלי מוגבלות שאינה מאפשרת שימוש עצמאי בכיסא.
  4. קלנועית היא גם כן סוג של כסא גלגלים בו נעשה שימוש מחוץ לבית.
קיימים גם דגמים של כסאות גלגלים המיועדים לפעילות ספורט, שימוש של ילדים, העברות בלבד, כסא גלגלים לטיסה ועוד....

לחצו כאן לכניסה לקטלוג כסאות גלגלים
logo בניית אתרים