לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

מיטות סיעודיות

באתר ניתן להזמין מיטות סיעודיות של החברות המובילות
מיטה סיעודית מטרתה לסייע לקבוצות הגיל השלישי על מנת להעניק להם הרגשת נוחות מירבית

ולהקל על הטיפול בחולה ולמנוע נפילות ,המיטות הסיעודיות נועדות לשפר את איכות החיים של הנכה או האדם 

הנמצא במצב הסיעודי , כל המיטות ניתנות להכוונה עפ"י נוחיותכם 

בדף זה תוכלו למצוא מיטה סיעודית למשקלים גבוהים ,מיטת טיפולים המתאימה לקוסמטיקאיות ועוד

מספר המוצרים בסל : 0
  1. מוצרים למבוגרים
  2. /
  3. מוצרים משלימים
  4. /
  5. מיטות סיעודיות

פרמטרים חשובים בבחירת מיטה סיעודית

הדרך הטובה ביותר לבחור במיטה סיעודית למבוגרים היא על ידי הבנת התפקיד של המיטה, התאמת המיטה לצרכים האישיים של המבוגר וכמובן, לא לשכוח משיקולי הנוחות השונים. לפי מחקרים רבים בנושא עולה כי כרבע מאוכלוסיית בני 65 פלוס הזדקקו לשירותי סיעוד, זאת בעת בה שער הסיעודיים של שכבת גיל 80 ומעלה הוכפלו פי שתיים. אל הנתונים הללו ניתן להוסיף את יתר בעלי המוגבלויות וכמו גם, אנשים שלא נמצאים במצב סיעוד, אך ניתן לומר באופן חד משמעי כי זקוקים לסיוע במהלך פעולות היום יום. בין מגוון האלטרנטיבות השונות להענקת טיפול לאותם מבוגרים היא להחליף את המיטה שלהם במיטה סיעודית. כיצד לבחור את המיטה המתאימה ביותר עבורכם אתם שואלים? ריכזנו עבורכם מספר פרמטרים חשובים שעשויים להקל עליכם בעת מעמד הבחירה.


מהי מיטה סיעודית ומי צריך אותה?


מיטה סיעודית כבר מזמן הפכה להיות מוצר שלא רואים רק בבתי חולים. בימים אלו ניתן לומר כי המיטה הסיעודית הפכה לחלק משגרתם של האנשים הנמצאים בגיל השלישי. כיום ניתן להשיג מיטה סיעודית נוחה ומעוצבת, ןלהציב אותה בחדר השינה של המטופל המבוגר. נוסף על כף, יש לציין כי ישנם אפשרויות שונות המציעות הזמנת דגם של מיטה סיעודית זוגית.  


בטיחות אופטימלית ומניעת נפילות


בעת בה אנו מדברים על מיטה סיעודית, חשוב לציין כי מדובר על מיטה פרטית אשר מתפקדת כמו המיטות בבתי החולים, היא מעניקה למטופל להחליט בין מספר מצבי ישיבה ושכיבה שונים, מסייעת למטופל לעבור ממצב ישיבה לעמידה בצורה בטיחותית ועל כן, מסייעת למטופל להיכנס למיטה בצורה בטיחותית, צורה כזו שתעניק למטופל ראש שקט, הרבה יותר ביטחון וכמובן - הרבה יותר עצמאות. 

טואול - בניית אתרים