לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

חיתולים למבוגרים - סוגים

כל מי שיצא לו להיכנס ולהכיר מעט את התחום של מוצרי הספיגה למבוגרים יודע שכיום יש סוגי חיתולים למבוגרים שלא היו עד לפני כמה שנים ומדובר בתחום שמאד מתפתח ויש בו לא מעט שינויים וחידושים. ישנם כיום לא מעט סוגים שיכולים להתאים גם לאנשים שונים, גם למבני גוף שונים, גם לבעיות רפואיות או גופניות שונות ובעיקר לסדר היום והפעולות שכל אדם אמור לבצע. הדבר הכי חשוב הוא כמובן שישנו פתרון לכל בעיה הקשורה בספיגה או בחוסר שליטה על הסוגרים.

מתוך סוגי חיתולים למבוגרים ניתן למצוא כיום חיתולים, רפידות ופדים לספיגה יומיומית, סדיניות לפריסה על המיטה וגם מבין החיתולים ישנם לא מעט סוגים - גדלים או מידות שונים, דגמים המתאימים למבני גוף שונים (עבור אדם מלא או רזה, למשל), צורת חיתול או צורת תחתונים או מכנסיים שניתן פשוט ללבוש כמו שלובשים תחתונים או מכנסיים רגילים. מי שיכול להתלבש בעצמו יוכל גם ללבוש את החיתולים האלה בעצמו בקלות ובמהירות.

איך לבחור מבין סוגי חיתולים למבוגרים?

כדי לבחור בדרך הטובה ביותר כדאי להגיע אל נקודת מכירה ולהתייעץ עם איש המקצוע שמכיר את התחום ואת כל מה שצריך לדעת על סוגי חיתולים למבוגרים. הוא יוכל להכיר את המטופל, להסביר ממה נובעים ההבדלים בין הסוגים ועל סמך הסברים אלה להמליץ באיזה סוג הכי כדאי יהיה לו להשתמש. 

על סמך המלצות אלה כדאי יהיה לנסות חלק מהסוגים כדי לבחון על הגוף איזה מהם הוא הנוח והמשתלם ביותר גם מבחינה כלכלית ואז להזמין סוגי חיתולים למבוגרים על פי מה שנבחר, גם במשלוח שיגיע עד הבית מבלי להגיע שוב אל החנות ולבחור מחדש.

חיתולים למבוגרים שקמה
logo בניית אתרים