לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

סקירת מוצרי ספיגה וחיתולים למבוגרים


אם אתה, או אדם אהוב עליך, מתמודד עם בריחת שתן מתמשכת או מזדמנת, אתה יודע כמה זה חשוב למצוא מוצרי ספיגה המאפשרים לתפקד בשגרת היומיום בנוחות, תוך מתן ההגנה הטובה ביותר. מאמר זה ממליץ על חיתולים למבוגרים, ועל מוצרי הספיגה הטובים ביותר, המספקים את כל הנוחות שבעולם, ומיועדים למשתמשים עם צרכים שונים.


חיתולים למבוגרים – הטובים ביותר

המוצרים הטובים ביותר הם חיתולים למבוגרים בעלי יכולת הספיגה הטובה ביותר. מוצרי סופר פלוס מהווים תשובה מצוינת לבריחת שתן יומית. ליבת ה'סופר' הופכת את החיתולים לאידיאלים לשימוש לילה או לדליפה כבדה. הם מרופדים ומותאמים בנוחות, וכוללים סיבים פולימריים.


חיתולים למבוגרים לשימוש ארוך

אם אתה זקוק לחיתולים למבוגרים המיועדים לבריחת שתן כבדה או למוצרי ספיגה הניתנים ללבישה למשך עשר שעות או יותר, מומלץ לשקול ברצינות מוצרי טיפוח מסביב לשעון. מוצרים אלו עברו בדיקות איכות ומומחים משבחים את הנוחות והביצועים שלהם. הם מתאימים ונוחים במדויק, מאפשרים יובש גבוה ונחשבים למוצרי הספיגה למבוגרים הטובים ביותר.


תחתונים סופגים נשלפים

מבוגרים הסובלים מבריחת שתן קלה עד בינונית, יכולים ללבוש תחתונים סופגים המעניקים הגנה וכבוד. בדיוק כמו תחתונים רגילים, הם ניתנים לשימוש ממושך או לסירוגין, ושומרים על ניקיון. הם אלסטיים ומבטיחים עמידות גבוהה, כשהחומר האלסטי במפשעה מונע דליפה.


תחתוני לילה

ידועים בקרב מבקרים מומחים כמוצרי הספיגה למבוגרים הטובים ביותר, מבחינת התאמה נוחה וקלות שימוש. הם מאפשרים ספיגה מעולה וזמינים במגוון נרחב של גדלים, כולל שימוש טוב ללילה. אנשים הסובלים מבריחת שתן כבדה יכולים לשקול אותם כחלופה לחיתולים למבוגרים סטנדרטיים.


סופגני בריחת שתן

אם אתה זקוק להגנה מועטת או רבה, קיימים גדלים שונים של מוצרי ספיגה למבוגרים הכוללים רפידות לבריחת שתן העונים על צרכיך. תוכל להשתמש בפדים עם תחתוני תקן מתאימים לדיסקרטיות מקסימאלית, כשהם מותאמים לקיבולת משתנה ביותר בהתאם לגודל אישי.


המאיץ הטוב ביותר המספק הגנה נוספת

אם אתה זקוק למנה נוספת של הגנה, פדים המוצבים מעל חיתולים למבוגרים מרחיבים את הקיבולת שלהם, ומסייעים לעבור את היום ללא צורך בהחלפה. עיצוב הפדים מאפשר להם להתמלא תחילה, ורק בהמשך להעביר נוזלים אל החיתול.

logo בניית אתרים